01. Müşteri Paneli

OTeknik Up Teknik Servis Uygulaması Müşteri panelinde müşterilerinize ait olan müşteri kodları ile servisteki cihazların durum sorgulamaları yapılabilmekte aynı zamanda dilerseniz ilgili teknisyene ait iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden erişilmektedir.

“Teknik Up Teknik servisler ile müşteriler arasındaki iletişim sorunun çözüme kavuşturmayı ve işlem süreçlerini minimize etmeyi hedeflemektedir.” 

02. Müşteri Plus Paneli

Teknik Up Müşteri Plus Paneli ile hem müşterilerinizin servisteki cihazlarının durumunu görmelerini sağlayabilir hem de daha önce sizden satın almış veya servise getirmiş olduğu cihazların kayıtlarını görüntüleyebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca müşterileriniz kullandığı cihazlar ile ilgili döküman ve videoları her cihazın kendi kategorisine ekleyip müşterilere hızlı bir şekilde erişmeleri için olanak tanıyabilirsiniz.

Böylelikle müşterilerinizin kullanımda yaşadığı zorluklar ve sık sorulan soruları bu sayfa üzerinden müşterilerin erişimine sunabilir ve bu sayede de sizlerde vaktinizi serviste teslim etmek istediğiniz cihazlara veya onarılması gereken cihazlara ayırabilirsiniz.